#107 Vědomí Krystalů

#ALOHADĚLOHA,
Na instagramu jsem viděla jezírka s vodou tak průzračnou, že moje srdce tálo… vodou tak tyrkysovou, že se má lemurská duše radovala, proto jsem se vydala do Egypta. To byl ten prvotní tah, to „TAM MUSÍM A TO OKAMŽITĚ“. Ty ostatní duši rozpínající zážitky předtím byl předkrm. Už jsi někdy byla ve vodě, která žije…pulzuje a tvoří krystaly? … dnes ti napíšu pár řádků o vědomí krystalů a učení, které mi v oáze přišlo společně s měsíčky
šťavnatá svatyně.
Jsem tady po 10 hodinách cesty, jsem tady! V solných jezírkách tyrkysových vod, kde se pomalu ani nedá plavat, protože je ta sůl tak hustá, dovádím jako mořská víla. Krystaly soli tu rostou jak jetelíček na poli. Moje Lemurská duše je doma. 

Oáza je plná palem, olivovníků a oslíků. Užívám si to nic, to daleko, ten prostor.

S krystaly a mými průvodci, kteří jsou Berbeři, etická skupina, kmen této oázy, jdeme do dun. Volá mě další rituál a tak tvořím, hraju si, zpívám při západu Slunce. A poušť mi otevírá své brány. Pouštím se do dalšího dobrodružství a nechávám se vést. S nocí padajících hvězd přes odpočinek v Kleopatřině prameni po chrám Orákula…věštím si, jsem a přijímám nová rozpomenutí duše a zároveň podporuji energii tohoto místa. 

A jak si tu tak jsem cítím měsíčky, které se blíží, mimochodem, když už se tento týden bavíme o portálech, tak měsíčky jsou také jedním velkým portálem. Obklopena krystaly ulehám do prostoru vnitřního chrámu a pomilování sebe samé, abych těm měsíčkům pomohla. 

V potěšení, mezi meditací, plaváním v jezírku a milováním na mě krystaly mluví a sdílí jejich vědomí a učení:

„Krystaly, tak jako další věci nebo místa třeba Hory, Řeky a vlastně i naše hračky jako auta, kola, motorky, hudební instrumenty, kamery nebo domy, jsou živé, mají vědomí a proto, pokud si zvolíme, můžeme s nimi vstoupit do konverzace. 

Až do teď jsem používala krystaly na tvoření gridů, držení portálů, nahrání a držení určitého kvantového klíče nebo jednoduše k manifestaci či léčení na základě kvalit daného krystalu. No a dnes tady v té oáze se otevřel další dar krystalů se kterým jsem si hrále nevědomě. Různé druhy rodin Krystalů jsou propojené s různými Radami Světla and Civilizacemi Vnitřní Země. Krystal je kotvou skrze kterou se tyto Bytosti mohou manifestovat na zemi. Na to, aby mohly být plně zrozeny na zemi potřebují podporu – kanál světla (ve formě člověka), aby otevřel portál a oni mohli projít. Když se toto povede, tak ten originální krystal a světelná bytost jsou stále propojení, ale teď již bez fyzického důležitosti toho, kde se krystal nachází. Tato bytost světla, která prošla se může volně pohybovat a podporovat tak vzestup Země. Při této spirituální cestě Egyptem jsem zažila hned několik takových orgasmických zrození: Sophiina vědomí, Zlatých Chrámů Růže, Anlatiďanů a nádherných Gajánů propojených s krystaly Andar. Podobně, bytosti světla, které přichází na planetu skrze ženy a jejich lůna si často žádají podporu specifických krystalů pro jejich portál zrození. Je to proto, že při porodu nejen že se narodí dítě, ale s ním i všechny světelné bytosti spojené s krystaly, které jsou pak „neviditelnými“ průvodci pro tyto děti Nové Země a jejich duše. Pomáhají jim pamatovat si jejich původ a dary duše.“
Každý můj pohyb je součástí vesmírného plánu, jsem za to vděčná, že můžu.

A ty můžeš taky, naskoč na do rozjeté Masterclass, je celá o portálech a práci s nimi…
šťavnatá čtení.
Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatý INSTAGRAM.
Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.
A ještě celé tělo aktivující krystalová hudba…

MILUJI tě.

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

UPOZORNĚNÍ: Eliška Vaea a eliskavaea.cz není zdravotnickou institucí a její tým není zdravotně školen. Pokud máš jakoukoli vážnou zdravotní poruchu prosím konzultuj svého obvodního lékaře před jakoukoli praktikou, meditací či aktivací. Metody, které sdílíme nejsou doporučeny pro lidi se zdravotními potížemi jako je Bipolární porucha, schizofrenie, akutní porucha srdce, epilepsie nebo rizikové těhotenství. Stejně tak pokud užíváš jakékoli léky poraď se svým lékařem před tím, než se k nám připojíš. 
Poslouchej své TĚLO!

Těhotné ženy: Poslouchej své tělo, procházej programy ve svém tempu. Meditace, aktivace svalíků svatyně přeskoč…informuj se, uč se…jemně! Program můžeš projet naplno po porodu!

Pokud máš jakékoli výše zmíněné potíže i tak jsi v komunitě vítaná a je tu pro tebe spousty obsahu, který můžeš využít pro svůj růst.

Komentáře