RETREAT SRDCE LEMURIE S VELRYBAMI V POLYNÉSII. KLIKNI TADY PRO VÍCE INFO >

#100 Jak jsem objevila Free Bleeding. A proč ho vyzkoušet taky?

1529x0
#ALOHADĚLOHA,
Kouzelná ženo!
Oslavuji tě ve tvé přirozenosti, jedinečnosti. Oslavuji tvé tělo, každý jeho kousíček, každý záhyb, každou jizvičku, každý pohyb. Je mi ctí tě vidět, ji mi ctí tě provázet. Být s tebou. A už mnoho let se s úctou klaním před moudrostí a genialitou ženského těla. Minulý týden jsme společně prošly oslavou & podporou posvátného ženského rytmu (nejen) během menstruace.  Přečíst si o tom můžeš tady:  oslava menstruace <3.

Dnes ti přináším inspiraci v krásné posvátné praxi, kterou je svobodného krvácení neboli free bleeding…Co to vlastně je a proč tuto praktiku vyzkoušet a s nadšením pozvat do svého života?
šťavnatá svatyně.
Vyzkoušela jsem mnoho menstruačních pomůcek, jako teenager jsem samozřejmě zkoušela tampóny, pak jsem se přes klasické neekologické vložky dostala až k ekologickým látkovým vložkám. Ale stále to nebylo ono. Zkoušela jsem i přírodní houbičky & menstruační kalíšky…i když mé tělo souznělo s tím, že jsou to ekologické a k planetě šetrné produkty, tak mé svatyni všechny tyto pomůcky stále neseděly. A tak jsem hledala dál…

Přes celé kolečko složitosti a hledání jsem se vrátila zpět k absolutní jednoduchosti a přirozenosti, ve které jsem objevila flow…a radost. Našla jsem posvátné propojení se mnou a s přírodou, uvolnění… Odhodila jsem všechny pomůcky a speciální produkty a zůstala jsem jen já. Já & moje krev.

„Svobodné krvácení je prožití menstruace bez vložek, tampónů nebo kalíšků…v této jednoduché praxi je esence absolutního přijetí tvého ženství a tebe jako ženy.“

Již od dob středověku a v některých místech i dříve, byla považována menstruující žena za nečistou, špatnou. Tato myšlenka ve společnosti stále zůstává, jen dostala elegantnější formu krásných – čistých – menstruačních pomůcek. Mnoho žen se i v dnešní době stydí za svoji menstruaci, a nebo ji považují za něco nechutného, něco co je třeba zakrýt, dělat jako že se nic neděje. Považují se za méněcené, protože menstruují??! Je to skutečně velký společenský tlak & tíha.
Ptáš se, proč mohou být tyto zdánlivé drobnosti důležité? Protože…jak mohu být plně ženou, přijímat se, být zdravá a spokojená ve svém těle, když odmítám a v některých případech i nenávidím jeden z nejzázračnějších a nejmagičtějších procesů, který se v mém těle každý měsíc odehrává? Proces, který je podstatou ženské esence?

Nemůžeme se divit, že nyní je ve společnosti tolik nemocí, které souvisejí s ženským reprodukčním systémem, jako je neplodnost, předčasná menopauza, hormonální nerovnováha a tak dál… 

„Tvá krev není hanba, je to tvůj posvátný dar.“

Vím, že…Je to těžké, je to náročné, možná to v tobě vyvolává absolutní odpor. Téma menstruace vždy víří celou škálu různorodých emocí, celé generace nám byly vštěpovány informace, které jsou v nás hluboce zakořeněny, ale nyní už to tak nemusí být…Zvu tě k tomu otevřít se a znovunalézt posvátné propojení mezi tebou, tvojí menstruační krví a Matkou zemí. Zvu tě k tomu být v propojení se svou krví, dotknout se jí, přivonět si k ní, zjistit jakou má konzistenci, barvu, chuť? Nechej svoji krev proudit…svobodně, volně, čistě.

Jak už víš tak během měsíčků mám minimálně jeden den, kdy všechno vypínám a jsem jen se sebou. V tento den také často volně krvácím, sedím na trávě, koukám do oceánu a kapičky krve nechávám vědomě jako dar zpět zemi. Během těchto dní používám můj menstruační šátek kolem pasu jako sukni…možností, jak na to je spousta. 

Zkus to! 

A tady je dnešní ranní duhové probuzení v našem Priestess Paradise, jak říkáme naší vilce. A pár dalších momentů: roztomilá Shimsha a obraz, který je na fotce před dokončením.
šťavnatá láskyplná podpora.
Napadají tě k tomu další otázky? Nebo si jen přeješ být na své cestě podpořena? Posdílej na Facebooku v privátní ženské skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOSTtady >>>.
šťavnaté krystálky.
Magické průvodce na své cestě aktivace plného ženského potenciálu a své sexuální energie najdeš tady Yoni crystals collection inspirace >>>
Pár kouzelných krystálků je stále ještě připraveno v ČR k odeslání! Napiš si o ten svůj na:  laska@eliskavaea.cz
@yonicrystals
šťavnatá čtení.
Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatá slova.

oddanost

svému srdci
svému lůnu, intuici
svatyni
oddanost přírodě
pravdě
životu
náhrdelník BEARTH™.
I pro tebe je tento šperk, který zdobíš svou krásou, a který je cítit hlavně uvnitř. Třeba na rituál a tvé ano oddanosti sama sobě. Pořídit si ho můžeš tady! Koukni, který se ti líbí >>>
čarovný čtvrtek.
Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1). 
šťavnatý mentorink.
Prostor na 1-1 mentorink je teď v roce 2022 plný. Dám vědět, pokud se uvolní místečko nebo ho vytvořím. <3
štavnatý INSTAGRAM.
Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.
Hlas přírody… uvnitř tebe… slyšíš ho?

MILUJI tě.

LÁSKA od klientek:
„Milacik sme s muzem spolu 20 rokov a toto je najlepsi sex aky zatial sme mali,mame…..a bude lepsi…Dakujeeem. Nie v tejto sekunde len mi to tak prislo zdielat.“ S.
„Vnímám že [mentoring s Eliškou] byla rozhodně jedna z nejlepších investic sama do sebe. To co všechno se stihlo za tu dobu stát je nepopsatelný a musí se to zažít.“ Martina

„Super zpráva. Konečně jsem byla schopná orgasmu jen pomocí rukou a vlastního dechu. Poprvé v životěěě!!! Moc moc moooc DĚKUJI Eliško“ Ch.

„Okolí si všímalo a všímá změn [během mentorinku] i zpětně. Hlavně všechny moje kámošky vždycky zacítí mou sexuální energii, kamkoliv vejdu.“ M.

„Nejvíc se mi na práci s tebou líbily tvé šamanské pohledy, mavání rukama, luskání, tvůj neutuchající úsměv a nadšení, tvá divoška v těle, a takový to whats next… Umiš krásně poposunout, pošťouchnout dál v pravou chvíli. Máš business oriented… Což se mi ve spojeni s duchovním líbí. A ta sršící energie…Po každé seanci jsem byla nabitá a odhodlaná do všeho jít, díky moc Eli.“ P.

Naučila jsem se totálně přijmout a hrát si s energií v těle. Úplně jsem změnila strukturu svého podnikání a můj přijem vystřelil na neuvěřitelných 44 000 USD.“ Caitlyn

PS Náhrdelník, který se narodil před několika lety se mnou na Bali je tu i pro tebe. Koukni, který se ti líbí tady >>>

PSS Přidej se na cestu HOJNOSTI. Webinář zDARma je pro tebe tady >>>

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.
Fakta o klitorisu převzaná z knihy The Clitoral Truth, Rebecca Chalker, PhD, fotka „natureyoni“

UPOZORNĚNÍ: Eliška Vaea a eliskavaea.cz není zdravotnickou institucí a její tým není zdravotně školen. Pokud máš jakoukoli vážnou zdravotní poruchu prosím konzultuj svého obvodního lékaře před jakoukoli praktikou, meditací či aktivací. Metody, které sdílíme nejsou doporučeny pro lidi se zdravotními potížemi jako je Bipolární porucha, schizofrenie, akutní porucha srdce, epilepsie nebo rizikové těhotenství. Stejně tak pokud užíváš jakékoli léky poraď se svým lékařem před tím, než se k nám připojíš.

Poslouchej své TĚLO! Těhotné ženy: Poslouchej své tělo, procházej programy ve svém tempu. Meditace, aktivace svalíků svatyně přeskoč…informuj se, uč se…jemně! Program můžeš projet naplno po porodu!

Pokud máš jakékoli výše zmíněné potíže i tak jsi v komunitě vítaná a je tu pro tebe spousty obsahu, který můžeš využít pro svůj růst.

Mrkni také na instagram....

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

  • PDF HARMONIE HORMOMŮ

    Dovol si prozkoumat své tělo a porozumět svému cyklu díky PDF manuálu Harmonie Hormonů. V tomto PDF se dozvíš úplně všechno, co potřebuješ vědět k tomu, abys začala ladit své tělo s přirozenými změnami tvých hormonů.