#81 Jak v muži probudit OKOUZLENÍ právě tebou?

ALOHADĚLOHA,
V předešlém emailu jsme otevřeli téma ATRAKTIVITY, jak ve svém životě uvítat a prožívat láskyplný vztah s muži. V dnešní středě ti posdílím další důležité kousíčky do tvé skládanky porozumění toho, co na/v tobě v muži probudí pocit OKOUZLENÍ a UČAROVÁNÍ (a určitě si přečti i ten první díl TADY) a vytvoří, tak první propojení k zamilovanosti a DLOUHODOBÉ PŘITAŽLIVOSTI.
šťavnatá svatyně.

Kvalit v ženách, které v mužích přirozeně aktivují dlouhodobou přitažlivost, kdy muž o ženu chce pečovat, ochránit, strávit čas, přispět, udělat šťastnou a zamilovat se, je několik a jsou všechny provázané.

Tou první je SEBEVĚDOMÍ!

Tato kvalita je tou naprosto první a nej přirozeně atraktivní energií pro muže, dostává je do kolem. Proto muži chtějí přispět, protože je taková žena bez nich v pořádku, plná. Nepotřebuje od nich zachráňovat a tak se muž může uvolnit.
Není to, ale dobrá zpráva pro nás ženy, protože každá z nás má svou vnitřní kámošku, která ji říká, todle a todle na tobě není pěkný, musíš se změnit, tvá prsa jsou taková a taková, máš celulitýdu, potřebuješ zhubnout, nejsi vůbec ale vůbec hezká…jsi moc to a to, jsi málo…měla bys…Perfekcionistka, která chce, abys vypadala jako barbie na plakátu a jen tak se budeš svému manželi, partnerovi…muži líbit. Jak by se mu jen mohlo líbit tvé bříško, to musí určitě lhát, říkáš si uvnitř.

Jenže je to sebevědomí, co v mužích aktivuje pocit péče a starosti o nás NE PERFECKCIONISMUS.

Ten moment, kdy se v tobě vše překlikne a jsi schopná tomu hlásku Barbie uvnitř říct:“A dost, já jsem DOST, nemusím se nijak měnit, miluju se, taková jaká jsem, líbím se sama sobě!“

Pro dnešek tě něchám prozkoumat tento hlásek uvnitř sebe než ti zase příště prozradím další 3 kvality. 

A tady ti posílám mě skrze oči mého muže, kterého baví fotit momenty…na první fotce sedím a připravuji se na summit Vibruj Vesmírem, hraju na křištálovou mísu a otevírám portál narozenin pro kamarádku a na té třetí jsem zase po summitu, kdy bych mohla prospat pár dní kolik upgradů v mém poli se integruje.
šťavnatá čtení.
Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatá slova.

jeden nádech stačí
jeden nádech
je volbou
tvého dalšího momentu
tvé vibrace
tvého života
každičký nádech
máš možnost skrze něj
změnit celý svůj vesmír.
VIBRUJ VESMÍREM.
Přes tisíc lidiček, 20+ speakerů, meditace, aktivace, sdílení a praktické kroky. To všechno je pro tebe stále dostupné zDARma. Mrkni sem>>>
náhrdelník BEARTH™.
I pro tebe je tento šperk, který zdobíš svou krásou, a který je cítit hlavně uvnitř. Třeba na rituál a tvé ano oddanosti sama sobě. Pořídit si ho můžeš tady! Koukni, který se ti líbí >>>
čarovný čtvrtek.
Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1). A TAKÉ ZAČÍNÁME tvořit skupinu VIBRUJ VESMÍREM, pro muže i ženy, která rozvibruje ty nejhlubší místečka ve tvé duši, najdeš ji také na Facebooku.
šťavnatý mentorink.
Jsem vedena otevřít prostor ješte pro jednu kouzelnou bytost a moc se těším, koukni sem, abychom se naladily na to, jestli je 1-1 pro tebe >>>  
štavnatý INSTAGRAM.
Instagram šťavnaté svatyně ožívá…bude přibývat spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.

MILUJU tě.

LÁSKA od klientek:
„Milacik sme s muzem spolu 20 rokov a toto je najlepsi sex aky zatial sme mali,mame…..a bude lepsi…Dakujeeem. Nie v tejto sekunde len mi to tak prislo zdielat.“ S.
„Vnímám že [mentoring s Eliškou] byla rozhodně jedna z nejlepších investic sama do sebe. To co všechno se stihlo za tu dobu stát je nepopsatelný a musí se to zažít.“ Martina

„Super zpráva. Konečně jsem byla schopná orgasmu jen pomocí rukou a vlastního dechu. Poprvé v životěěě!!! Moc moc moooc DĚKUJI Eliško“ Ch.

„Okolí si všímalo a všímá změn [během mentorinku] i zpětně. Hlavně všechny moje kámošky vždycky zacítí mou sexuální energii, kamkoliv vejdu.“ M.

„Nejvíc se mi na práci s tebou líbily tvé šamanské pohledy, mavání rukama, luskání, tvůj neutuchající úsměv a nadšení, tvá divoška v těle, a takový to whats next… Umiš krásně poposunout, pošťouchnout dál v pravou chvíli. Máš business oriented… Což se mi ve spojeni s duchovním líbí. A ta sršící energie…Po každé seanci jsem byla nabitá a odhodlaná do všeho jít, díky moc Eli.“ P.

Naučila jsem se totálně přijmout a hrát si s energií v těle. Úplně jsem změnila strukturu svého podnikání a můj přijem vystřelil na neuvěřitelných 44 000 USD.“ Caitlyn

PS Náhrdelník, který se narodil před několika lety se mnou na Bali je tu i pro tebe. Koukni, který se ti líbí tady >>>

PSS Přidej se na cestu HOJNOSTI. Webinář zDARma je pro tebe tady >>>NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Fakta o klitorisu převzaná z knihy The Clitoral Truth, Rebecca Chalker, PhD, fotka „natureyoni“


UPOZORNĚNÍ: Eliška Vaea a eliskavaea.cz není zdravotnickou institucí a její tým není zdravotně školen. Pokud máš jakoukoli vážnou zdravotní poruchu prosím konzultuj svého obvodního lékaře před jakoukoli praktikou, meditací či aktivací. Metody, které sdílíme nejsou doporučeny pro lidi se zdravotními potížemi jako je Bipolární porucha, schizofrenie, akutní porucha srdce, epilepsie nebo rizikové těhotenství. Stejně tak pokud užíváš jakékoli léky poraď se svým lékařem před tím, než se k nám připojíš. 

Poslouchej své TĚLO!Těhotné ženy: Poslouchej své tělo, procházej programy ve svém tempu. Meditace, aktivace svalíků svatyně přeskoč…informuj se, uč se…jemně! Program můžeš projet naplno po porodu!

Pokud máš jakékoli výše zmíněné potíže i tak jsi v komunitě vítaná a je tu pro tebe spousty obsahu, který můžeš využít pro svůj růst.
Komentáře
  • Začít se štavnatou smyslností & magnetickým milováním můžeš okamžitě

    Mám pro tebe jako dárek mini salón ZDARMA společně s dalšími praktikami a štavnatými informacemi z "postele", které sdílím jen po emailu: