#78 pravda a peníze, co mají společného?

#ALOHADĚLOHA,
Ahoooj,
Moc tě zdravím z mojí ostrovní bublinky…žít život v mikrokosmu ostrova v Indonésii, kde z jedné strany na druhou prosvištím za 15 minut je veliký skok…k jednoduchosti, uvolnění a svobodě.

Tato moje osobní cesta vede skrze hluboké ponory během freedivingu, které jsou hned vidět i uvnitř mého emočního a energetického těla…nic mi v tého oholené jednoduchosti neunikne. 

A tak kromě držení a tvoření 5D businessu, který stojí na pilířích propojení, lásky, světla, radosti a přírody také držím prostor pro mého človíčka.

Osobně procházím velikými upgrady, které potřebují v mém světě prostor, tak abych mohla všechny své vize také krásně ukotvit v realitě. A to je téma dnešní středy.

Máš svá přání, své vize o tom, jak tvůj svět kolem může vypadat, možná i chvilkami tak vypadá…ale ne pořád. Jak se tedy dostat na vibraci a ukotvení toho tvého POŘÁD? 

Čestností…vnitřní počestností a pravdou…skrze ní se vracíš do své vlastní energie se kterou tvoříš svou realitu. Zní to jednodušše a lehce, tak jako můj život na ostrově. Ha pravda je ale tou největší výzvou pro spoustu lidí. Pravda bez zrdcadlení, pravda, kterou nepotřebuješ říct kolem, ale říct sám/a sobě…
šťavnatá svatyně.

V momentě, kdy si sám/a pro sebe řekneš pravdu změníš nečestnost a vidíš sám/a sebe, tak se opět uvolní prostor…skrze vnitřní pravdu přichází energetický prostor pro peníze. Hraj si dnes s energií pravdy & peněz…vedou do toho nejhlubšího místa uvnitř tvého srdce…a to je prává INTIMITA!

Zvu tě se dnes zeptat svého vnitřního těla…svého srdce, co je ta moje vnitřní pravda? Od čeho útíkám a nechci vidět/cítit? 

A tady máš ode mě pár momentů z toho „jednodušše a neustále se bortícího života“…na první fotce je moje kouzelná lvíčice, o které jsme si mysleli, že je to lvíček…ha, a neustálé duhy, které tady plují po nebi téměř denně a potom západy slunce se zvolenou rodinkou.

šťavnatá čtení.
Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatá slova.

tvá hluboká vnitřní pravda

je základem
je přímým odrazem
tvého opravdového vnějšího úspěchu

YouTube.
Další video je živě na YouTube kanálu. Najdeš tam spousty mých mini tvořivých sdílení. Pár videí je v češtině a zbytek v angličtině. Mrkni sem>>>

náhrdelník BEARTH™.
I pro tebe je tento šperk, který zdobíš svou krásou, a který je cítit hlavně uvnitř. Třeba na rituál a tvé ano oddanosti sama sobě. Pořídit si ho můžeš tady! Koukni, který se ti líbí >>>

čarovný čtvrtek.


Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1). A TAKÉ ZAČÍNÁME tvořit skupinu VIBRUJ VESMÍREM, která rozvibruje ty nejhlubší místečka ve tvé duši, najdeš ji také na Facebooku.

šťavnatý mentorink
V tomto prostoru se připravuje nový posvátný kvatový upgrade. Těš se … Je mi velikou ctí být ve tvém posvátném týmu…více o tom a přihlášku najdeš tady koukni sem, abychom se naladily na to, jestli je 1-1 pro tebe >>>  

štavnatý INSTAGRAM.
Instagram šťavnaté svatyně ožívá…bude přibývat spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂

štavnatá hudba.
Hudba na ty hluboké radostné dny…keepin‘ the vibe high! 

MILUJU tě.

LÁSKA od klientek:
„Milacik sme s muzem spolu 20 rokov a toto je najlepsi sex aky zatial sme mali,mame…..a bude lepsi…Dakujeeem. Nie v tejto sekunde len mi to tak prislo zdielat.“ S.
„Vnímám že [mentoring s Eliškou] byla rozhodně jedna z nejlepších investic sama do sebe. To co všechno se stihlo za tu dobu stát je nepopsatelný a musí se to zažít.“ Martina

„Super zpráva. Konečně jsem byla schopná orgasmu jen pomocí rukou a vlastního dechu. Poprvé v životěěě!!! Moc moc moooc DĚKUJI Eliško“ Ch.

„Okolí si všímalo a všímá změn [během mentorinku] i zpětně. Hlavně všechny moje kámošky vždycky zacítí mou sexuální energii, kamkoliv vejdu.“ M.

„Nejvíc se mi na práci s tebou líbily tvé šamanské pohledy, mavání rukama, luskání, tvůj neutuchající úsměv a nadšení, tvá divoška v těle, a takový to whats next… Umiš krásně poposunout, pošťouchnout dál v pravou chvíli. Máš business oriented… Což se mi ve spojeni s duchovním líbí. A ta sršící energie…Po každé seanci jsem byla nabitá a odhodlaná do všeho jít, díky moc Eli.“ P.

Naučila jsem se totálně přijmout a hrát si s energií v těle. Úplně jsem změnila strukturu svého podnikání a můj přijem vystřelil na neuvěřitelných 44 000 USD.“ Caitlyn

PS Náhrdelník, který se narodil před několika lety se mnou na Bali je tu i pro tebe. Koukni, který se ti líbí tady >>>

PSS Přidej se na cestu HOJNOSTI. Webinář zDARma je pro tebe tady >>>NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Fakta o klitorisu převzaná z knihy The Clitoral Truth, Rebecca Chalker, PhD, fotka „natureyoni“

UPOZORNĚNÍ: Eliška Vaea a eliskavaea.cz není zdravotnickou institucí a její tým není zdravotně školen. Pokud máš jakoukoli vážnou zdravotní poruchu prosím konzultuj svého obvodního lékaře před jakoukoli praktikou, meditací či aktivací. Metody, které sdílíme nejsou doporučeny pro lidi se zdravotními potížemi jako je Bipolární porucha, schizofrenie, akutní porucha srdce, epilepsie nebo rizikové těhotenství. Stejně tak pokud užíváš jakékoli léky poraď se svým lékařem před tím, než se k nám připojíš. Poslouchej své TĚLO!Těhotné ženy: Poslouchej své tělo, procházej programy ve svém tempu. Meditace, aktivace svalíků svatyně přeskoč…informuj se, uč se…jemně! Program můžeš projet naplno po porodu!

Pokud máš jakékoli výše zmíněné potíže i tak jsi v komunitě vítaná a je tu pro tebe spousty obsahu, který můžeš využít pro svůj růst.
Komentáře
  • Začít se štavnatou smyslností & magnetickým milováním můžeš okamžitě

    Mám pro tebe jako dárek mini salón ZDARMA společně s dalšími praktikami a štavnatými informacemi z "postele", které sdílím jen po emailu: