#77 SLUNOVRAT – Smyslný a hluboký…už brzy!

ALOHA DĚLOHA,
HOLKO, ŽENO, KOUZELNICE, BOHYNĚ, DIVOŠKO, zářivá svatyně!
V tomto emailu ti dám pár tipů na to, jak oslavit, nasát a opravdu vědomě využít sílu Slunovratu pro tvou manifestaci a tvé tvoření. Ještě před tím s tebou chci sdílet mé malé tajemství.

Jsem nadšená, že se s tebou mohu podělit o radostnou zprávu! Už pár měsíců se rodí něco velmi smyslného…tvoří se a tvoří s mým kouzelným týmem a nádhernou Janou Knechtovou, kterou jsi měla možnost potkat třeba i v jednom z programů. Povedlo se nám v kosmickém lůně hýčkat jeden nápad a hýčkat ho natolik až se tento nápad stal skutečností. Moc mě těší, že to vše prožíváš se mnou. Sny se plní, stačí trpělivost a dávka důvěry ve tvořící proces a kouzlo je nasvětě.

A to něco je magické. Je to něco, co ti pomůže k dokonalému uvolnění a propojení se s tělem. Něco, co totálně prostoupí do hloubky každičké buňky tvého těla.
Něco tak kouzelného, co ti pomůže uvolnit se do tvé vnitřní extáze a ROZZÁŘIT se!
Již brzy se dozvíš víc, ale ještě chvilku si tohle malé tajemství nechám pro sebe. A ty se vše dozvíš už velmi velmi brzy. Tak sleduj schránku, ať se s tebou mohu podělit o tuto výjimečnou chvíli.
Doufám, že i ty jsi tak nadšená, protože já jsem a nemůžu se dočkat, až ti vše prozdradím.

A teď když už je tajemství skoro venku můžeme se pustit do MANIFESTAČNÍCH kouzel na dnešní den. Slunovrat je u tebe 21/6 v 5:31 ráno, což znamená, že je tvůj Slunovratový den a večer dnes. Je to nejdelší den v roce…je to moment si opravdu pořádně užít svého vlastního vnitřního světla a nasávat sluníčko celým tělem.

Rituálky, které si můžeš dnes zkusit:

1. PŘÍRODA
Vyběhni do přírody, tanči bosá, toč se na louce, rozběhni se nahá a nasávej sluníčko celým tělem, i svatyní, zaplav si v řece nebo jezeře…nech tělo paprsky slunce vyživit a poděkuj za život, který Slunce dává.

2. OHEŇ

Zapal s kamarády oheň a pokud to není možnost i malá svíčka večer se záměrem ti poslouží.

3. VNITŘNÍ SVĚTLO

Dej si dnes prostor napojist se na svůj vnitřní zdroj světla a lásky. Medituj, vědomě dýchej a hlaď své tělo. V meditaci se zaměř a naciť slunce ve svém bříšku, jak září do celého těla a skrze tvé tělo ven.
4. BYLINKY


Od pradávna se traduje, že bylinky jsou během Slunovratu v jejich nejvyšší síle. Se slunovratem spojené pomocnice jsou PELYNĚK, ŘEBŘÍČEK nebo také Sporýš lékařský. Vygoogli je a vydej se je najít.

5. MANIFESTACE

Podívej se, co během Slunovratu dokvétá ve tvé tvořivé zahradě, to znamená v projektech, podnikání…a využij sluneční energii k podpoře a zvýšení vibrace tvých výtvorů. Stačí jeden záměr. Můžeš si vytvořit mandalu z květin, lístečků, kamínků se záměrem podpořit tvé projekty nebo vztahy. Vytáhni si s kamarádkami karty, uvařte si kakao a hlavně OSLAVUJTE. Protože jste, a to je ten největší důvod k raDOSTI!


MILUJU tě.


PS  Sleduj mail, ať ti neuteče další zpráva. Jsi jedna z prvních, která se o tom dozví. 

Komentáře
  • Začít se štavnatou smyslností & magnetickým milováním můžeš okamžitě

    Mám pro tebe jako dárek mini salón ZDARMA společně s dalšími praktikami a štavnatými informacemi z "postele", které sdílím jen po emailu: