#75 Na spolutvořící vlně a také BOUNDARIES B!TCHES!

# ALOHADĚLOHA

HOLKO, ŽENO, KOUZELNICE, BOHYNĚ, DIVOŠKO, šťavnatá svatyně,
Už je tomu pár nedělí, co jsem se naposledy ozvala ve šťavnaté středě…a mám toho tolik, co sdílet a příběhů vyprávět. Každý den se probouzím plná vděčnosti s otevřenou pusou dokořán a říkám si WOW! WOW! WOW! 

Pokud by mi někdo i před rokem řekl, že budu žít na ostrově, který z jedné strany na druhou projedu za 15 minut, ležet nahatá na své vlastní pláži s meditační jeskyní, hned pod mou postelí, tak bych asi koukala a říkala, ALE já chci cestovat, ALE já musím to a to…a svět se zastavil a můj život se zakořenil do kvality a hloubky prožitku každého okamžiku.

Oholila jsem si hlavu, Siriáni mi poslali magického muže a jedeeem dál. 

Mám pro tebe takový tajný dárek, který se bude dít už za 10 dní…pro teď odhalím jen nááádhernou grafiku, ze které jsem naprosto nadšená…těším se.

šťavnatá svatyně.

Jedním z čerstvějších zážitků, je moment, kdy na mě jeden úchyl koukal a honil si péro. Byla jsem na sebe pyšná. Místo usmání se a dělání jakože nic, jsem na něj začala řvát, ať jde doprdele. To nepomohlo, tak jsem posbírala kameny a házela je po něm…to také nepomohlo, tak jsem se v plné Amazonské síle rozběhla po skále a byla jsem odhodlaná mu jednu loupnout. Naštěstí utekl…jinak nevím. Cítila jsem moment, kdy bych ho chtěla ospravedlňit slovy uvnitř hlavy jako:“neměla jsem tam být v plavkách, je to moje chyba, takhle se vystavovat!“ a tak podobně…jenže NE!!! Naše chyba to není, je to program nastavený do společnosti, že je to v pořádku a v pořádku to NENÍ.

Chvíli jsem plivala a fučela do vody a pak cítila ženy, které na světě denodenně prožívají podobné i horší zážitky. Proto spolu tvoříme a procházíme programy, které jsou podporou pro tebe. Přeju si z celého srdce a svatyně, abychom mohly po zemi tančit v radosti, plnosti a nevinnosti naší s.exuality místo zneužívání a braní nás jako objekt. Šťavnatá svatyně, která si nenechá líbit jakékoliv objektifikování a překročení emočních, energetických či fyzických hranic je to, co je potřeba. BOUNDARIES BITCHES!

Nejkrásnější moment posledních týdnů…a je jich spousty…padající hvězdy v temnotě přicházejícího novolunní, západy Slunce, posvátné cesty po chrámech a nová propojení a spolutvoření, která za chvilenku budeš moc objevit i ty.

Je na čase si dovolit plně spolutvořit s pulzem života, nechat se vést a poslouchat svou hlubokou intuici na plno. Jak na to? Stačí jeden nádech a moment pro sebe a z toho místa udělat další krok a pak další…všechny jsou správně.

šťavnatá čtení.

Online časopis PODNIKATEL.cz se mnou udělal rozhovor o mé cestě podnikáním a také tvořením na BALI. Začti se tady >>>

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>

štavnatá slova.
moment

okamžik
vteřina
volby
která ti změní život
ten čas je teď vkročit
otevřít se cítit
mluvit
přijmout
tančit
tvořit
společně
na jedné vesmírné vlně
která nás nese výš a rychleji.
YouTube.
Další video je živě na YouTube kanálu. Najdeš tam spousty mých mini tvořivých sdílení. Pár videí je v češtině a zbytek v angličtině. Mrkni sem>>>

náhrdelník BEARTH™.

I pro tebe je tento šperk, který zdobíš svou krásou, a který je cítit hlavně uvnitř. Třeba na rituál a tvé ano oddanosti sama sobě. Pořídit si ho můžeš tady! Koukni, který se ti líbí >>>

čarovný čtvrtek.
Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1).
šťavnatý mentorink
V tomto prostoru se připravuje nový posvátný kvatový upgrade. Těš se … Je mi velikou ctí být ve tvém posvátném týmu…více o tom a přihlášku najdeš tady koukni sem, abychom se naladily na to, jestli je 1-1 pro tebe >>>  
štavnatý INSTAGRAM.
Instagram šťavnaté svatyně ožívá…bude přibývat spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.
Roztanči se na vlně svého magnetismu…
MILUJU tě.

LÁSKA od klientek:

„Milacik sme s muzem spolu 20 rokov a toto je najlepsi sex aky zatial sme mali,mame…..a bude lepsi…Dakujeeem. Nie v tejto sekunde len mi to tak prislo zdielat.“ S.
„Vnímám že [mentoring s Eliškou] byla rozhodně jedna z nejlepších investic sama do sebe. To co všechno se stihlo za tu dobu stát je nepopsatelný a musí se to zažít.“ Martina

„Super zpráva. Konečně jsem byla schopná orgasmu jen pomocí rukou a vlastního dechu. Poprvé v životěěě!!! Moc moc moooc DĚKUJI Eliško“ Ch.

„Okolí si všímalo a všímá změn [během mentorinku] i zpětně. Hlavně všechny moje kámošky vždycky zacítí mou sexuální energii, kamkoliv vejdu.“ M.

„Nejvíc se mi na práci s tebou líbily tvé šamanské pohledy, mavání rukama, luskání, tvůj neutuchající úsměv a nadšení, tvá divoška v těle, a takový to whats next… Umiš krásně poposunout, pošťouchnout dál v pravou chvíli. Máš business oriented… Což se mi ve spojeni s duchovním líbí. A ta sršící energie…Po každé seanci jsem byla nabitá a odhodlaná do všeho jít, díky moc Eli.“ P.

Naučila jsem se totálně přijmout a hrát si s energií v těle. Úplně jsem změnila strukturu svého podnikání a můj přijem vystřelil na neuvěřitelných 44 000 USD.“ Caitlyn

PS Náhrdelník, který se narodil před několika lety se mnou na Bali je tu i pro tebe. Koukni, který se ti líbí tady >>>

PSS Přidej se do výzvy a propoj se se svou měsíčkovou krví v podobě měsíčkové masky! Stojíš za to!NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Fakta o klitorisu převzaná z knihy The Clitoral Truth, Rebecca Chalker, PhD, fotka „natureyoni“


UPOZORNĚNÍ: Eliška Vaea a eliskavaea.cz není zdravotnickou institucí a její tým není zdravotně školen. Pokud máš jakoukoli vážnou zdravotní poruchu prosím konzultuj svého obvodního lékaře před jakoukoli praktikou, meditací či aktivací. Metody, které sdílíme nejsou doporučeny pro lidi se zdravotními potížemi jako je Bipolární porucha, schizofrenie, akutní porucha srdce, epilepsie nebo rizikové těhotenství. Stejně tak pokud užíváš jakékoli léky poraď se svým lékařem před tím, než se k nám připojíš. Poslouchej své TĚLO!Těhotné ženy: Poslouchej své tělo, procházej programy ve svém tempu. Meditace, aktivace svalíků svatyně přeskoč…informuj se, uč se…jemně! Program můžeš projet naplno po porodu!

Pokud máš jakékoli výše zmíněné potíže i tak jsi v komunitě vítaná a je tu pro tebe spousty obsahu, který můžeš využít pro svůj růst.

Komentáře