#74 Manipulace, obviňování, bolest a nedůvěra…Co je za tím?

#ALOHADĚLOHA

HOLKO, ŽENO, KOUZELNICE, BOHYNĚ, DIVOŠKO, šťavnatá svatyně,
Jedním z nejhlubších zranění, které jsem kdy jako kamarádka, ségra, žena v poli žen zažila je spojené právě se stínem divoké ženské esence.

Tento stín způsobuje tolik tolik bolesti v ženských srdcích.

Tolikrát jsem viděla, jak lehce jde skrze sexuální energii, která prosakuje a není integrovaná manipulovat muži i ženami. Ucítíš to kolem sebe, jak je možné, že tato žena přitahuje okolí jako lízátko, je s.exy, ale něco mi na ní nehraje…v mém těle cítím fuj, odpor a bolest. Proč? A jakto, že všichni kolem skákají, jak ona si řekne? 

Vítej v poli MANIPULACE, OBVIŇOVÁNÍ, NEZDRAVÉHO VZTEKU, PŘETAHOVÁNÍ SÍLY, SEXUÁLNÍ PROMISKUITY,  NEUKOTVENÉ EXPLODOVÁNÍ…

Takovou energii a možná i část sebe znáš…je v ní schovaná hluboká nedůvěra k ženám a přírodě…

A co je na druhé straně mince, když se na tyto nitky, které tahají a zasekávají se uvnitř ve zraněních z minulosti podíváš? 

DŮVĚRA…a…

divoká svatyně.
…a hlavně tvá ženská divoká esence v integritě tvé bytosti, pulzu a s.xuální energie v tobě.

Není to o tom říkat jak je svět plný lásky a světla a sílu emocí schovávat, dělat, že nejsou, popírat je a posuzovat…v ten moment manifestuješ právě zraněnou stinou stránku své divokosti.
Je to o tom BÝT TÍM VŠÍM…v tom je právě tvá síla!

V momentě, kdy ukotvíš tuto „temnou“ ~ DIVOKOU část sebe začneš vyzařovat HLOUBKU, CHARISMA A BLAŽENOST!

A z toho místa se potom potkáváš se světem kolem a žádné manipulace a drama už u tebe nemá prostor. Osvodoď se, jen ty můžeš, když si zvolíš se podívat do hloubky svého vlastního těla, svatyně & srdce. 

šťavnatá čtení.

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>


štavnatá slova.


uvolňuji se

do proudu kosmického o.rgasmu

říkám ano

celé tělo se mi klepe

jsem v pořádku

říkám ano

YouTube.

Další video je živě na YouTube kanálu. Najdeš tam spousty mých mini tvořivých sdílení. Pár videí je v češtině a zbytek v angličtině. Mrkni sem>>>

náhrdelník BEARTH™.

I pro tebe je tento šperk, který zdobíš svou krásou, a který je cítit hlavně uvnitř. Třeba na rituál a tvé ano oddanosti sama sobě. Pořídit si ho můžeš tady! Koukni, který se ti líbí >>>

čarovný čtvrtek.

Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1).
šťavnatý mentorink
V tomto prostoru se připravuje nový posvátný kvatový upgrade. Těš se … Je mi velikou ctí být ve tvém posvátném týmu…více o tom a přihlášku najdeš tady koukni sem, abychom se naladily na to, jestli je 1-1 pro tebe >>>  
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně ožívá…bude přibývat spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.

Ve tvé divokosti je svoboda, zatanči si se svou tantrickou tygřicí uvnitř sebe…
MILUJU tě.

LÁSKA od klientek:

„Milacik sme s muzem spolu 20 rokov a toto je najlepsi sex aky zatial sme mali,mame…..a bude lepsi…Dakujeeem. Nie v tejto sekunde len mi to tak prislo zdielat.“ S.
„Vnímám že [mentoring s Eliškou] byla rozhodně jedna z nejlepších investic sama do sebe. To co všechno se stihlo za tu dobu stát je nepopsatelný a musí se to zažít.“ Martina

„Super zpráva. Konečně jsem byla schopná orgasmu jen pomocí rukou a vlastního dechu. Poprvé v životěěě!!! Moc moc moooc DĚKUJI Eliško“ Ch.

„Okolí si všímalo a všímá změn [během mentorinku] i zpětně. Hlavně všechny moje kámošky vždycky zacítí mou sexuální energii, kamkoliv vejdu.“ M.

„Nejvíc se mi na práci s tebou líbily tvé šamanské pohledy, mavání rukama, luskání, tvůj neutuchající úsměv a nadšení, tvá divoška v těle, a takový to whats next… Umiš krásně poposunout, pošťouchnout dál v pravou chvíli. Máš business oriented… Což se mi ve spojeni s duchovním líbí. A ta sršící energie…Po každé seanci jsem byla nabitá a odhodlaná do všeho jít, díky moc Eli.“ P.

Naučila jsem se totálně přijmout a hrát si s energií v těle. Úplně jsem změnila strukturu svého podnikání a můj přijem vystřelil na neuvěřitelných 44 000 USD.“ Caitlyn

PS Náhrdelník, který se narodil před několika lety se mnou na Bali je tu i pro tebe. Koukni, který se ti líbí tady >>>

PSS Přidej se do výzvy a propoj se se svou měsíčkovou krví v podobě měsíčkové masky! Stojíš za to!NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Fakta o klitorisu převzaná z knihy The Clitoral Truth, Rebecca Chalker, PhD, fotka „natureyoni“


UPOZORNĚNÍ: Eliška Vaea a eliskavaea.cz není zdravotnickou institucí a její tým není zdravotně školen. Pokud máš jakoukoli vážnou zdravotní poruchu prosím konzultuj svého obvodního lékaře před jakoukoli praktikou, meditací či aktivací. Metody, které sdílíme nejsou doporučeny pro lidi se zdravotními potížemi jako je Bipolární porucha, schizofrenie, akutní porucha srdce, epilepsie nebo rizikové těhotenství. Stejně tak pokud užíváš jakékoli léky poraď se svým lékařem před tím, než se k nám připojíš. Poslouchej své TĚLO!Těhotné ženy: Poslouchej své tělo, procházej programy ve svém tempu. Meditace, aktivace svalíků svatyně přeskoč…informuj se, uč se…jemně! Program můžeš projet naplno po porodu!

Pokud máš jakékoli výše zmíněné potíže i tak jsi v komunitě vítaná a je tu pro tebe spousty obsahu, který můžeš využít pro svůj růst.

Komentáře
  • Začít se štavnatou smyslností & magnetickým milováním můžeš okamžitě

    Mám pro tebe jako dárek mini salón ZDARMA společně s dalšími praktikami a štavnatými informacemi z "postele", které sdílím jen po emailu: