#68 Dárek pro ženu nové doby – TEBE! z.DAR.ma!

#ALOHADĚLOHA
HOLKO, ŽENO, KOUZELNICE, BOHYNĚ, DIVOŠKO, šťavnatá svatyně,

Cítíš, že se nejen svět venku totálně postavil vzhůru nohama, ale hlavně se i svět uvnitř tebe mění. Možná vůbec nic nedává smysl a ty víš, že Vánoce pro tebe znamenají i možnost vytvořit pro sebe něco hlubšího. 

Dát sama sobě…
A to jsi tu správně, protože tu dnes najdeš jednu z nejsilnějších aktivací tebe jako ženy nové doby v lehkosti a propojení s tělem.

šťavnatá svatyně.

Jako dárek jsem pro tebe pro tyto poslední dva týdny divokého roku 2020 připravila společně s mým vesmírným týmem 30 minutovou cestu do hloubky doteku sama sebe.
Co se mnou v této aktivaci zažiješ? 

Přeji si aby ses rozzářila jako hvězda a proto se

> propojíš se se svým srdcem, srdeční čakrou a portálem v ní> propojíš se s hvězdou tvé duše (ano i ty máš svou hvězdu)> otevřeš se přijmutí plasmatické vysokovibrační energie, která proudí na zemi> ukotvíš se ve vyšší vibraci lásky a své zvolené časové lince> aktivuješ čakry v rukou tak, aby tebou energie proudila v lehkosti
> aktivuješ své křištálové ruce a chodidla, které ti umožní hlubší propojení se svou léčivou energií a energií země
Jsem vedena tuto aktivaci meditaci sdílet jako DAR, který tě podpoří na cestě sebe-lásky, kouzel a darů, které na tebe čekají uvnitř. 
Stačí kliknout na video tady a začít <3
Na zasmání máš tady fotku mě v masce na potápění s delfíny, když si ji poprvé oblékla moje kamarádka, tak jsem se málem smíchy počůrala…celé video ti nasdílím do skupiny na Facebooku, ať se také zasměješ mým delfíním tanečkem 🙂
šťavnatá čtení

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>

štavnatá slova.

KOUZLO VÁNOC je uvnitř TEBE!!!
Jsi  ženou nové země, pamatuješ?

YouTube.

Další video je živě na YouTube kanálu. Najdeš tam spousty mých mini tvořivých sdílení. Pár videí je v češtině a zbytek v angličtině. Mrkni sem>>>

náhrdelník BEARTH™.

I pro tebe je tento šperk, který zdobíš svou krásou, a který je cítit hlavně uvnitř. Třeba na rituál a tvé ano oddanosti sama sobě. Pořídit si ho můžeš tady! Koukni, který se ti líbí >>>

čarovný čtvrtek.

Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1).
šťavnatý mentorink

Pod mými křídly jsou Hollywoodské celebrity, Britská šlechta a také stovky žen v Česku v programech a 1-1. Odvážné ANO LÁSCE, HOJNOSTI & EXPANZI je prvním krokem, druhým je se kouknout sem, abychom se naladily na to, jestli je 1-1 pro tebe >>>  ***další prostor pro privátní mentorink je momentálně v lednu 2020, je tvůj?
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně ožívá…bude přibývat spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @stavnatasvatyne, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.

Stačí ten začátek a já jedu, užij si to, roztanči se…pohybem ze vnitř se ti poskládá vše kolem…
MILUJU tě.
LÁSKA od klientek:

„Milacik sme s muzem spolu 20 rokov a toto je najlepsi sex aky zatial sme mali,mame…..a bude lepsi…Dakujeeem. Nie v tejto sekunde len mi to tak prislo zdielat.“ S.
„Vnímám že [mentoring s Eliškou] byla rozhodně jedna z nejlepších investic sama do sebe. To co všechno se stihlo za tu dobu stát je nepopsatelný a musí se to zažít.“ Martina

„Super zpráva. Konečně jsem byla schopná orgasmu jen pomocí rukou a vlastního dechu. Poprvé v životěěě!!! Moc moc moooc DĚKUJI Eliško“ Ch.

„Okolí si všímalo a všímá změn [během mentorinku] i zpětně. Hlavně všechny moje kámošky vždycky zacítí mou sexuální energii, kamkoliv vejdu.“ M.

„Nejvíc se mi na práci s tebou líbily tvé šamanské pohledy, mavání rukama, luskání, tvůj neutuchající úsměv a nadšení, tvá divoška v těle, a takový to whats next… Umiš krásně poposunout, pošťouchnout dál v pravou chvíli. Máš business oriented… Což se mi ve spojeni s duchovním líbí. A ta sršící energie…Po každé seanci jsem byla nabitá a odhodlaná do všeho jít, díky moc Eli.“ P.

Naučila jsem se totálně přijmout a hrát si s energií v těle. Úplně jsem změnila strukturu svého podnikání a můj přijem vystřelil na neuvěřitelných 44 000 USD.“ CaitlynPS Náhrdelník, který se narodil před několika lety se mnou na Bali je tu i pro tebe. Koukni, který se ti líbí tady >>>

PSS Dnes je dnem vánočního svařákování s jógou a opečováváním.Celý den je plný darů pro tvou duši a tělo, přidej se k nám >>>

 

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

Fakta o klitorisu převzaná z knihy The Clitoral Truth, Rebecca Chalker, PhD, fotka „natureyoni“


UPOZORNĚNÍ: Eliška Vaea a eliskavaea.cz není zdravotnickou institucí a její tým není zdravotně školen. Pokud máš jakoukoli vážnou zdravotní poruchu prosím konzultuj svého obvodního lékaře před jakoukoli praktikou, meditací či aktivací. Metody, které sdílíme nejsou doporučeny pro lidi se zdravotními potížemi jako je Bipolární porucha, schizofrenie, akutní porucha srdce, epilepsie nebo rizikové těhotenství. Stejně tak pokud užíváš jakékoli léky poraď se svým lékařem před tím, než se k nám připojíš. Poslouchej své TĚLO!

Těhotné ženy: Poslouchej své tělo, procházej programy ve svém tempu. Meditace, aktivace svalíků svatyně přeskoč…informuj se, uč se…jemně! Program můžeš projet naplno po porodu!

Pokud máš jakékoli výše zmíněné potíže i tak jsi v komunitě vítaná a je tu pro tebe spousty obsahu, který můžeš využít pro svůj růst.

Komentáře
  • Začít se štavnatou smyslností & magnetickým milováním můžeš okamžitě

    Mám pro tebe jako dárek mini salón ZDARMA společně s dalšími praktikami a štavnatými informacemi z "postele", které sdílím jen po emailu: