#65 Stydlivá Zářivka

#ALOHADĚLOHA,
HOLKO, ŽENO, KOUZELNICE, BOHYNĚ, DIVOŠKO, šťavnatá svatyně,

Když jsem byla malá, byla jsem to holkou s čouhajícíma ušiskama, vysokou a hubenou…a jediné, co jsem chtěla dělat, bylo všechny vést. Založila jsem hned několik tanečních skupin, tou první bylo duo: já a moje sestřenka, naučila jsem ji choreografii na moje oblíbené šmoulí píšnišky a vystupovaly jsme…v obýváku pro celou rodinu. Na střední šmouli vystřídal Eminem a 50cent a moje šatičky vystřídaly ty největší kalhoty, které snad existovaly. Prostě jsem byla hiphoperka s pořádnou kšiltofkou na stranu a řetězem…hahaa.

Chtěla jsem se hýbat, zpívat z plných plic, i když mi bylo často řečeno, že jsem úplně mimo, chtěla jsem být na pódiu…hrát si, hrát si, hrát si s mým tělem jako nástrojem radosti a potěšení.

A abych k těmto extrovertním sklonům dala třešničku na dort, byla jsem také neskutečně stydlivá. Červenala jsem je při pomyšlení před někým mluvit nahlas…ne jako jemná růže růžová, neneee jako ta nejzářivější rudá růže v zahradě. Roky jsem se a stále se nořím pro perly uvnitř, poznávám a potkávám ty části mě, které se bojí odmítnutí, posuzování…

šťavnatá svatyně. 

Beru sama sebe jako experiment a stále si stoupám do situací, kde je možnost a vysoká pravděpodobnost toho, že zčervenám a pozoruji, co na to moje tělo, co na to já.

Co jsem se naučila a na milión procent vím je, že každá z nás je tu proto, aby zářila ve své vlastní energii, kráse a přirozenosti. Skrze porozumění naší vnitřní emoční alchemii, která nám byla dána do vínku, mmm kterou si naše duše naplánovala, vytváříme odolnost našeho nervového systému, což zjemňuje červenání a hlavně to vytváří prostor pro hlas naší duše, který tak má možnost pulzovat tělem jako nástrojem naší esence v radosti a šťavnatosti.
Co je tím tvým dalším krůčkem k objevení a prožití emocí a života skrze své tělo?

Někdy jsi ty tím jedniným světlem, které září na všechny kolem a ani to sama nevidíš…tak bych vystihla tyto fotky z mého dobrodružství dělohy, nasedla jsem do auta a nechala ji řídit, zavezla mě na poloostrov, kde byly jediné černé opice, srnečci na pláži, Nemo rybičky pod vodou a duha všude kolem… 
šťavnatá čtení

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>

štavnatá slova.
prostor
prázdno
nádech
pulz
jedna vlna střídá druhou
a já jsem
ta, kterou jsem hledala všude kolem.

YouTube.
Další video je živě na YouTube kanálu. Najdeš tam spousty mých mini tvořivých sdílení. Pár videí je v češtině a zbytek v angličtině. Mrkni sem>>>

náhrdelník BEARTH™.I pro tebe je tento šperk, který zdobíš svou krásou, a který je cítit hlavně uvnitř. Třeba na rituál a tvé ano oddanosti sama sobě. Pořídit si ho můžeš tady! Koukni, který se ti líbí >>>

čarovný čtvrtek

Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1).
šťavnatý mentorink

Pod mými křídly jsou Hollywoodské celebrity, Britská šlechta a také stovky žen v Česku v programech a 1-1. Odvážné ANO LÁSCE, HOJNOSTI & EXPANZI je prvním krokem, druhým je se kouknout sem, abychom se naladily na to, jestli je 1-1 pro tebe >>>  ***další prostor pro privátní mentorink je momentálně v lednu 2020, je tvůj?
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně ožívá…bude přibývat spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @stavnatasvatyne, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.

Jemnost a Shakti proudí…

MILUJU tě.
LÁSKA od klientek:

„Milacik sme s muzem spolu 20 rokov a toto je najlepsi sex aky zatial sme mali,mame…..a bude lepsi…Dakujeeem. Nie v tejto sekunde len mi to tak prislo zdielat.“ S.

„Vnímám že [mentoring s Eliškou] byla rozhodně jedna z nejlepších investic sama do sebe. To co všechno se stihlo za tu dobu stát je nepopsatelný a musí se to zažít.“ Martina„Super zpráva. Konečně jsem byla schopná orgasmu jen pomocí rukou a vlastního dechu. Poprvé v životěěě!!! Moc moc moooc DĚKUJI Eliško“ Ch.


„Okolí si všímalo a všímá změn [během mentorinku] i zpětně. Hlavně všechny moje kámošky vždycky zacítí mou sexuální energii, kamkoliv vejdu.“ M.


„Nejvíc se mi na práci s tebou líbily tvé šamanské pohledy, mavání rukama, luskání, tvůj neutuchající úsměv a nadšení, tvá divoška v těle, a takový to whats next… Umiš krásně poposunout, pošťouchnout dál v pravou chvíli. Máš business oriented… Což se mi ve spojeni s duchovním líbí. A ta sršící energie…Po každé seanci jsem byla nabitá a odhodlaná do všeho jít, díky moc Eli.“ P.

Naučila jsem se totálně přijmout a hrát si s energií v těle. Úplně jsem změnila strukturu svého podnikání a můj přijem vystřelil na neuvěřitelných 44 000 USD.“ CaitlynPS Náhrdelník, který se narodil před několika lety se mnou na Bali je tu i pro tebe. Koukni, který se ti líbí tady >>>

PSS Smyslnost a divokost a být jako doma ve tvých eMOCích otevíráme společné v programu Smyslná žena™, jeho nová verze je už skoro hotová <3
 
NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.


Fakta o klitorisu převzaná z knihy The Clitoral Truth, Rebecca Chalker, PhD, fotka „natureyoni“


UPOZORNĚNÍ: Eliška Vaea a eliskavaea.cz není zdravotnickou institucí a její tým není zdravotně školen. Pokud máš jakoukoli vážnou zdravotní poruchu prosím konzultuj svého obvodního lékaře před jakoukoli praktikou, meditací či aktivací. Metody, které sdílíme nejsou doporučeny pro lidi se zdravotními potížemi jako je Bipolární porucha, schizofrenie, akutní porucha srdce, epilepsie nebo rizikové těhotenství. Stejně tak pokud užíváš jakékoli léky poraď se svým lékařem před tím, než se k nám připojíš. Poslouchej své TĚLO!

Těhotné ženy: Poslouchej své tělo, procházej programy ve svém tempu. Meditace, aktivace svalíků svatyně přeskoč…informuj se, uč se…jemně! Program můžeš projet naplno po porodu!


Pokud máš jakékoli výše zmíněné potíže i tak jsi v komunitě vítaná a je tu pro tebe spousty obsahu, který můžeš využít pro svůj růst.
Komentáře
  • Začít se štavnatou smyslností & magnetickým milováním můžeš okamžitě

    Mám pro tebe jako dárek mini salón ZDARMA společně s dalšími praktikami a štavnatými informacemi z "postele", které sdílím jen po emailu: