#52 Semínka HOJNOSTI & HODNOTY

#ALOHADĚLOHA,
HOLKO, ŽENO, KOUZELNICE, BOHYNĚ, DIVOŠKO, šťavnatá svatyně,
Společně zaséváme semínka lásky všem kousíčkům tebe, které si stále myslí, že si ji nezaslouží…a jak to vypadá v propojení s tělem, vztahy a taky finančním kontem? Všechny tři jsou odrazem naší HODNOTY.
šťavnatá svatyně. 
A víš co ta místečka v tobě často říkají…nezasloužím si být vidětraději se schovám, je to tu bezpečnějšíco když budu někomu na obtíž?na to nemám.když budu zářit, tak budu mít sílua svou silou někoho zraníma vlastně vůbec nic si nezasloužímtento hlásek může být tak taaak potichoučku…i když už sis třeba myslela, že je pryč a že jsi plná, celá, zářivá…znovu zaklepe na dvířka a řekne: Ahoj, jsem tady znovu…tentokrát Bradavická škola čar a kouzel 3. ročník jdeme na to 😀

Semínka HOJNOSTI zaséváš pokaždé, když ze sebe rozmotáš další nitku, která si myslí, že není HODNA lásky…jak na to? 

1. Zastav se na chviličku…na sluníčku 2. Nadechni se do místa, které si říká o pozornost…3. Co tam cítíš? Jakou to místo má barvu, teplotu…a co je tam za emoci?
4. Řekni si nahlas sobě ze srdce, co toto místečko potřebuje slyšet? Co bys řekla někomu, kdo se teď tak cítí? 5. ŘEKNI si to ještě jednou (možná si budeš na chviličku připadat jako spadlá z višně, dovol si to, hned ucítíš, jak rychle se tvé tělo uvolní)
A s tímto uvolněním se zvýší tvá HODNOTA a tím i prostor pro HOJNOST. Více o tom je ve webináři zDARma, pokud si ho ještě neviděla, tak se můžeš přihlásit tady >>>

Posílám ti oceán lásky a duhu, která ti ukazuje cestu do hloubky tvého krásného zářivého srdce. A ano tři dny jsem byla zachumlaná v mořské pěně a rodila sama sebe jako pravá Venuše…mou ranní a večerní sprchou byla mořská voda…mým krémem mořská sůl a mým budíkem Venuše, jako ranní hvězda, která první zasevá semínko lásky na celý den. 

štavnatá slova.

semínka LÁSKY
rozsévám kudy chodím
to, že jsem láska
neznamená, že jsem stejná
jsem úplně rozdílná
a nic není stejné
jako jsem já
a přesto jsem láska
semínkuju lásku…
tvořím a to pořád
tvořím všechno, co v sobě nemá ani maličkaté semínko strachu
volím si lásku
je to má šťavnatá povinnost
a takovou mám sílu
skrze všechno, co tvořím
do hloubky sama sebese nořím
s láskou
láska

čarovný čtvrtek.
Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1).

šťavnatý mentorink.
Pod mými křídly jsou Hollywoodské celebrity, Britská šlechta a také stovky žen v Česku v programech a 1-1. Odvážné ANO LÁSCE, HOJNOSTI & EXPANZI je prvním krokem, druhým je se kouknout sem, abychom se naladily na to, jestli je 1-1 pro tebe >>>  ❤️***další prostor pro privátní mentorink je momentálně v půlce srpna 2020, je tvůj?

štavnatý INSTAGRAM.
Instagram šťavnaté svatyně ožívá…bude přibývat spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @stavnatasvatyne, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂

štavnatá hudba.
ZMĚNA, jde to i jemně, v lehkosti a lásce, to nejdůležitější je probudit se ze snu a uvolnit se do toho, že je to i tak sen, ale takový, který si vědomě tvoříme…tato písnička tě v tom podpoří aaa to dech beroucí video ~ svoboda! Dýchej, tanči, přepni program…

MILUJU & MALUJU tě.

LÁSKA od klientek:
„Milacik sme s muzem spolu 20 rokov a toto je najlepsi sex aky zatial sme mali,mame…..a bude lepsi…Dakujeeem. Nie v tejto sekunde len mi to tak prislo zdielat.“ S.
„Vnímám že [mentoring s Eliškou] byla rozhodně jedna z nejlepších investic sama do sebe. To co všechno se stihlo za tu dobu stát je nepopsatelný a musí se to zažít.“ Martina

„Super zpráva. Konečně jsem byla schopná orgasmu jen pomocí rukou a vlastního dechu. Poprvé v životěěě!!! Moc moc moooc DĚKUJI Eliško“ Ch.

„Okolí si všímalo a všímá změn [během mentorinku] i zpětně. Hlavně všechny moje kámošky vždycky zacítí mou sexuální energii, kamkoliv vejdu.“ M.

„Nejvíc se mi na práci s tebou líbily tvé šamanské pohledy, mavání rukama, luskání, tvůj neutuchající úsměv a nadšení, tvá divoška v těle, a takový to whats next… Umiš krásně poposunout, pošťouchnout dál v pravou chvíli. Máš business oriented… Což se mi ve spojeni s duchovním líbí. A ta sršící energie…Po každé seanci jsem byla nabitá a odhodlaná do všeho jít, díky moc Eli.“ P.

Naučila jsem se totálně přijmout a hrát si s energií v těle. Úplně jsem změnila strukturu svého podnikání a můj přijem vystřelil na neuvěřitelných 44 000 USD.“ Caitlyn

PS HODNOTA s přídavkem inspirované akce = HOJNOST
PSS Webinář zcela zDARma na uvolnění bloků bohatství a aktivaci hojnosti je tady>>>
 NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.
eliskavaea
Komentáře
  • Začít se štavnatou smyslností & magnetickým milováním můžeš okamžitě

    Mám pro tebe jako dárek mini salón ZDARMA společně s dalšími praktikami a štavnatými informacemi z "postele", které sdílím jen po emailu: