#49 Tři mýty a legendy o penězích

#ALOHADĚLOHA,
HOLKO, ŽENO, KOUZELNICE, BOHYNĚ, DIVOŠKO, šťavnatá svatyně,
Kouzelný víkend! Občas ode mě slyšíš, jak je hojnost a peníze propletená s programy, které jsou uložené hluboko v těle ve svatyni a také srdci. Uvolnění a práce s tělem somaticky, fyzicky a energeticky je podle mě ten nejrychlejší způsob, jak to, co víš, že je možné žít a také uvolnit všechno, co není pravda ~ mýty a legendy o penězích:
šťavnatá svatyně. 

#1 NIKDY NENÍ DOST
Ne všichni to dají, ne všichni to zvládnout…není dost času na to všechno, na život.Spěchej, všechno musí být hned a hlavně hodně. Nikdy není a nebude dost jídla…a tak se cpeme nejen tím jídlem, ale i informacemi. Kolektivně se vytváří strach, že to my nebo naši nejmilovanější nedají. Tento hluboký pocit nouze vytváří podvědomý strach, že buď my nebo lidé, které milujeme nebudou mít dost, aby žili spokojeně nebo dokonce, aby přežili. A to vytváří atmosféru soupeření a kontroly.

#2 ČÍM VÍC TÍM LÉPE
Čím více tím lépe navazuje na mýtus, že není dost. Podvědomé nastavení, že čím víc čehokoliv je mnohem lepší než to, co teď máme. Místo vděčnosti za to všechno, co máme a užívání si, kousíček v nás stále hledá lepší, větší a tak ještě zrychlujeme životní soutěž. S kým to vlastně soupeříme? Se svým vlastním egem a programy, které do nás byly implantovány skrze společnost, rodinu…a generace před tebou.

#3 TAK TO PROSTĚ JETak to prostě je, bylo a vždycky bude a rozhodně se s tím nedá nic dělat a není to fér. Není tu dost, aby měli všichni, víc je mnohem lepší a ti, co mají víc jsou od nás rozdílní a tak se v tom motáme a nejde se nám z těchto příběhů a návnad dostat. Jsme obětí a ztratíme naději, jdeme do bezmoci a cyničnosti. V tomto případě se nedostatek peněz stane výmluvou pro stáhnutí a zůstání maličkou. Je to výmluva, která dovoluje držet se zpět od závazku přidání hodnoty, svých darů, radostí a lásky. Je to ČAS, ENERGIE a KREATIVITA, kterou máme všichni, a která dokáže změnit a obohatit životy. 
Nadechni se do středu země, svatyně, svého srdce a na chviličku tu větu „tak to prostě je“ vydechni otevřenými ústy.

Nadechni se… cítíš to otevřené pole možností? Není to tak nebo onak. Je to tak, jak si to ty zvolíš a také tak, jakou cestou se vydáš a co si zvolíš, ze svých okolností vytvořit.
A mnohem šťavnatěji se tvoří, když se uvolníš do proudu energie ve tvé svatyni. Do jemnosti a lehkosti, která se ukrývá v jednom nádechu.

Posílám ti obejmutí a oceán lásky a kouzel momentálně pořád z Balíčka…

štavnatá slova.

plyne skrze mě
pouštím se
uvolňuji
hlouběji
přijímám
každou buňkou svého těla
jedním nádechem

čarovný čtvrtek.
Čarovný čtvrtek ode mě zDARma na Facebooku ve skupině ŽENSKÁ PŘIROZENOST pro prvních 5 žen, které přidají komentář. Myšlenky, vibrace a energie tvoří realitu, což znamená, že ty jsi tvořitelkou všeho, co se kolem tebe děje. Aaaa tady je pro tebe možnost se mě zeptat na cokoli a já ti k tomu větou nebo slovem dám to, co přijde ušité na míru tobě z vesmíru. Prostě download ode mě pro tebe zDARma 😉 dárek, protože tě miluju! (toto je normálně placenou součástí 1-1).

šťavnatý mentorink.
Pod mými křídly jsou Hollywoodské celebrity, Britská šlechta a také stovky žen v Česku v programech a 1-1. Odvážné ANO LÁSCE, HOJNOSTI & EXPANZI je prvním krokem, druhým je se kouknout sem, abychom se naladily na to, jestli je 1-1 pro tebe >>>  ❤️

štavnatý INSTAGRAM.
Instagram šťavnaté svatyně ožívá…bude přibývat spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @stavnatasvatyne, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.
Písnička, při které se propojíš s hlubokými kořeny a podpoříš tak svou hojnost. Pod videem v komentářích je i text. Z plna hrdla zpívej! <3

MILUJU & MALUJU tě.

LÁSKA od klientek:
„Milacik sme s muzem spolu 20 rokov a toto je najlepsi sex aky zatial sme mali,mame…..a bude lepsi…Dakujeeem. Nie v tejto sekunde len mi to tak prislo zdielat.“ S.
„Vnímám že [mentoring s Eliškou] byla rozhodně jedna z nejlepších investic sama do sebe. To co všechno se stihlo za tu dobu stát je nepopsatelný a musí se to zažít.“ Martina

„Super zpráva. Konečně jsem byla schopná orgasmu jen pomocí rukou a vlastního dechu. Poprvé v životěěě!!! Moc moc moooc DĚKUJI Eliško“ Ch.

„Okolí si všímalo a všímá změn [během mentorinku] i zpětně. Hlavně všechny moje kámošky vždycky zacítí mou sexuální energii, kamkoliv vejdu.“ M.

„Nejvíc se mi na práci s tebou líbily tvé šamanské pohledy, mavání rukama, luskání, tvůj neutuchající úsměv a nadšení, tvá divoška v těle, a takový to whats next… Umiš krásně poposunout, pošťouchnout dál v pravou chvíli. Máš business oriented… Což se mi ve spojeni s duchovním líbí. A ta sršící energie…Po každé seanci jsem byla nabitá a odhodlaná do všeho jít, díky moc Eli.“ P.

Naučila jsem se totálně přijmout a hrát si s energií v těle. Úplně jsem změnila strukturu svého podnikání a můj přijem vystřelil na neuvěřitelných 44 000 USD.“ Caitlyn

PS Mýty a legendy o penězích postupně odkrýváme, teď je na tobě si zvolit, jak a co budeš žít ty. Je to ČAS, ENERGIE a KREATIVITA, kterou máme všichni, a která dokáže změnit a obohatit životy.

PSS Pustila jsem do světa updatovaný webinář Bohaté Bohyně. Tady se můžeš přidat zcela zDARma >>>
  NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.
eliskavaea

Fakta o klitorisu převzaná z knihy The Clitoral Truth, Rebecca Chalker, PhD, fotka „natureyoni“
Komentáře
  • Začít se štavnatou smyslností & magnetickým milováním můžeš okamžitě

    Mám pro tebe jako dárek mini salón ZDARMA společně s dalšími praktikami a štavnatými informacemi z "postele", které sdílím jen po emailu: