#144 Co tě podporuje na misi tvé duše?

#ALOHADĚLOHA
Tvá duše ti neustále prozrazuje tajemství o tom, kdo jsi, co je tvou posvátnou podstatou, co jsi sem přišla vytvořit, prožít a jaké nové kódy přinášíš na planetu zemi. Tvé srdce pulzuje prvotní moudrostí. A v žilách tvého těla proudí tak mocná energie a síla, že si to možná ani neumíš představit. Jsi tvořitelkou svého života podporovaná, tak moc. Co to znamená a ja to poznat?

*** tento týden má u mě příchuť vyživení a zalívání sebe po nádherném měsící tvoření a držení silných prostorů a také veliké oslavy a vítání žen a jednoho kouzelného muže v programu ‚MAGNETIC Lví Brána‘. Tak se těším na tento průchod portálem, energie jsou tak taaak podporující, když si to dovolíme. 
šťavnatá svatyně.

Vím, že toto prvotní propojení možná úplně necítíš, ale slibuji, že uvnitř tebe je. Možná jej zažíváš jen v krátkých momentech. Možná sílu své bytosti cítíš během praktikování jógy, když se ponoříš do hloubky dechu a meditace nebo když procházíš silnými energetickými aktivacemi nebo jednoduše při tanci nebo v každodennosti pocitu a momentů.

Já tě dnes chci trochu polechtat na duši a říct ti, že toto posvátné propojení s tvou duší je pro tebe otevřené stále a stejně tak i cesta tvé posvátná mise tady na Zemi, která se ti ukazuje v každém tvém kroku a v každém momentu tvého života. Je přítomna.

Jak ji vidět, a jak se skrze znamení nechat podpořit tak, abys mohla po své cestě kráčet s ještě větší lehkosti?

Vesmír tě plně podporuje na misi své duše, dovolíš si to vidět a procítit? Jak na to, najdeš tady:

1 uvolnění
pokud je tvé tělo stažené stresem, strachem nebo únavou, tak není otevřené jemnému šepotu tvé duše a jejímu vedení. Proto je odpočinek, uvolnění a péče o tvé tělo na tvé cestě tak důležitá, že ji dávám na první místo!

  2 volba
opravdu vědomě se rozhodni a zvol si samu sebe a svoji cestu. Zvol si tak, aby jsi opravdu v každé buňce své bytosti cítila samu sebe. Jak vypadají tvá rozhodnutí z tohoto místa?

3 priorita
řekni si sama pro sebe „Já si to tvořím“ … a vnímej význam této věty. Vníměj každou buňkou svého těla tu sílu, která z této jednoduché věty pramení. Jen ty sama si tvoříš svoji realitu. Ty sama jsi svou realitou. Možná ucítíš i velkou tíhu těchto slov, to je v pořádku. Vracej se k tomu, že to, co je nyní těžké, přetváříš, protože ty jediná pro sebe můžeš.

4 komunita
obklop se lidmi, kteří tě inspirují, podporují a cítíš se mezi nimi přijatá a s láskou opusť lidi, kteří tě vyčerpávají a ve tvém těle vyvolávají pocit stažení.

5 inspirace
buď otevřená a hledej. Zaplň své pole inspirací, která tě lechtá na duši i na srdci. Otevři cestu, aby k tobě tato inspirace mohla proudit. Ať již je to v online prostoru na instagramu, facebooku, propojení s lidmi, jejichž slova hluboce mluví k tvé duši a nebo jsou to karty, které máš doma vždy po ruce. Společenské akce na kterých si volíš být atd.

6 znamení
naslouchej znamením vesmíru, která tě obklopují. Ať již je to 11:11 na tvém telefonu, duha která se na tvé cestě z ničeho nic objeví, náhodná setkání a synchronicity. Často se tato znamení ukazují, když si volíš. V každém takovém momentu je pro tebe dar, najdi odvahu jej vyslyšet.

7 ztišení
dopřej si pravidelně pro svou mysl, tělo a nervový systém – momenty ztišení. Chvíle opravdového klidu, kdy tě nikdo a nic neruší. Dovol si v těchto chvílích vytvořit prázdný prostor a jen buď. Nechávej přijít…myšlenky, fyzické pocity, emoce, cokoliv… tvé pole je otevřené a přijímající. 

8 průvodci
na tvé cestě tě podporuje víc bytostí, než si vůbec dokážeš představit. Naučili jsme se, že musíme kráčet životem sami, že svět není přátelské místo a okolo nás není bezpečno. Ale co když už to tak nemusí být? Průvodci na misi tvé duše jsou tady stále s tebou. Ať už na sebe berou jakoukoliv podobu – možná jsou to zvířecí průvodci, krystaly či karty. Jsou s tebou a chtějí tě učit a spolutvořit. Stačí jen naslouchat.

Jaký byl tvůj největší AHA moment na cestě tvé duše? 
šťavnatá slova.

v lásce se oddávám tomu, co je pro mě
tuším, ale nevím
jsem otevřená všemu, co přichází
těším se
šťavnatá čtení.

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.

radost & láska. je odpověď…. 🙂

MILUJI tě.
NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.
Komentáře