#119 Co všechno umí tvá ňadra? 

#ALOHADĚLOHA,
Příliš malá, příliš velká, povadlá, nesymetrická, bolestivá, vrásčitá, necitlivá…slyšela jsem snad miliony přídavných jmen, kterými ženy popisují svá ňadra. Většina z nich ale není příliš lichotivých.
A tak jsem se začala ptát, proč tomu tak je? Co když trávíme tolik času díváním se na prsa jiných žen, v časopisech a okolí, než abychom věnovaly láskyplnou pozornost těm svým? Možná je to proto, že vlastně ani pořádně nevíme, proč bychom to měly dělat jinak? 

*** kousíček ze života u mě, na fotkách níže uvidíš oslavu narozenin v lávovém poli, výšlap na sopku Batur a spousty rozzářených srdci a volných prsou:
šťavnatá svatyně.

Věděla jsi například to, že tvá ňadra nesou příběhy tvého rodu a jejich význam?Nebo že tvá ňadra jsou přímou cestou do tvého srdce? Do tvého otevření se životu a také otevření se vášni a smyslnosti ve tvém těle?

Víš, že podprsenky tlačí na body lymfatického systém a vytváří tak stagnaci v těle? A zároveň právě proto prsní svaly přestávají držet a tvá naďra padají k zemi…?

Věděla jsi, že když jsi v kontaktu se svými ňadry, tak vytváříš hlubší propojení se svým energetickým i emocionálním srdcem? A dokonce můžeš prožívat orgasmus prsou: celého srdce?
Nebo že masáž prsou stimuluje lymfatický systém celého tvého těla a podporuje tak celkovou imunitu? Masáž prsou nepůsobí jen na fyzické úrovni, ale pomáhá ti také rozproudit a procítit tok energiie v celém tvém těle. 

TO a mnohom víc ukrývají tvá ňadra. Jak bys mohla něco tak báječného popsat třeba slovem povadlá? 🙂 Myslím, že ve společnosti málo mluvíme o našich prsou, o tom jaká jsou, co jim dělá dobře, jak o ně pečovat a pečovat tak zároveň i o své zdraví a životní spokojenost. Málo se dotýkáme vlastních prsou a málo je objevujeme. A přitom jsou tak úžasná a hluboce ovlivňují to, jak se cítíme ve svém životě a ve svém těle každý den.

Nalaď se se mnou na vibe #milujusvojeňadra protože jsou! Nadechni se právě teď skrze své bradavky do srdce a dotkni se svých prsou. Jak se dnes cítí? Pojď si je dnes užít sama pro sebe způsobem, který vyživí tvé srdce, pojď je objevit a oslavit, protože jsou…darem tvého těla. 
šťavnatá slova.

moje lůno
má prsamé třetí oko

v jednom rytmu pulzují a vedou mě
ženu probuzenou
zpět domů do srdce
mé srdce je portálem

všech věků, dimenzí a moudrostí

šťavnatá čtení.


Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>

štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
náhrdelník BEARTH™.

I pro tebe je tento šperk, který zdobíš svou krásou, a který je cítit hlavně uvnitř. Třeba na rituál a tvé ano oddanosti sama sobě. Pár kousků je ještě v Česku připravené k tomu jít za tebou. Tady se podívej na jeho varianty a na to, který se ti líbí >>> 

A pak napiš na laska@eliskavaea.cz s tvou volbou. Doba doručení cca 1-3 dny.
štavnatá hudba.

probuzení do vnitřní pravdy svého srdce…

MILUJI tě.

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.
Komentáře