#111 Sedm Plejádských Sester

#ALOHADĚLOHA,
Než se pustíme do příběhu o Plejádách, tak tu mám pro tebe pro zatím tajnou akci. Protože jsi součástí mé komunity kouzelných tvořitelek, tak se ti určitě bude líbit. Prozatím prozradím jen to, že pro tebe bude zDARma a bude to kouzelně přímo na nov 27.8. v 10 ráno. Piš si do kalendáře a během dalších dní se dozvíš víc. <3 <3 <3

Plejády jsou takovou slastnou vesmírnou porodnicí. Plejádské duše drží moudrost elementů…sedí kolem ohně společně v kruhu. Vidím je jako stařešiny v jejich pozemské energii. A zároveň nádherné zářící bytosti světla, vysoké zlatavé v jejich vesmírném oblečení. Sedm Hvězd na Nebi je součástí Plejád a tak jsme se i na Alchymii Ženy Naživo sešly.
šťavnatá svatyně.

Sedm žen, které pulzují kreativní esencí…září společně a rodí nové vědomí na zemi. Novou Zemi. Pro mnoho žen jedna z úrovní této akce, kterou určitě nevnímaly, ale mnou obrazy o tom, co v prostoru děláme, a co je potřeba, projížděli třetím okem jako seriál. Rada Světla z Plejád s námi spolutvořila ve velkém.

A tak se stalo, že se ta jedna vesmírná koule Sona obalila ve zlatém ochranném štítu a vzlétla předat informace a technologie pro další kroky tvoření Nové Země.

Každá bytost, žena, která byla součástí tohoto prostoru za prvé přispěla svou energií pro to, abychom vůbec vzlétly (a to si prosím uvědom pokaždé, když řekneš něčemu ano) a také přistála s darem, který je jedinečný pro její další cestu.

Všechny jsme přistály s novou úrovní vědomí, kterou můžeme použít ke tvoření světa v lásce, harmonii a lehkosti.

A za to ti děkuji, a za to jim děkuji a za to nám děkuji.

uveleb se
zapni pásy
a rozvibruj novou zemi
uvnitř svého srdce.
– e
šťavnatá pozvánka FABx.

Již zítra začíná summit FABx, kde budu učit. Je to kromě inspirujících příběhů, také speaker trénink a naučíš se, jak sdílet své vlastní příběhy, které mají být slyšet! Přidej se tady >>>
šťavnatá čtení.

Spousty dalších příběhů z mého života i ostatních najdeš na mém blogu. Koukni a nech se vzít na cestu inspirace tady >>>
štavnatý INSTAGRAM.

Instagram šťavnaté svatyně žije! Najdeš tam spousty krásných vizuálních dobrot pro tebe, hlášky a život. Koukni a přidej se tam ke mně: @eliskavaea pro češtinu a @eliska.vaea anglicky, taguj mě a moji, naši, tvoji hlášku jako hashtag #alohaděloha 🙂
štavnatá hudba.

Písnička, kterou teď můžu celý den…

MILUJI tě.

NEBUĎ SUCHÁ BUCHTA. NAJDI SVOU NÁPLŇ.

UPOZORNĚNÍ: 
Eliška Vaea a eliskavaea.cz není zdravotnickou institucí a její tým není zdravotně školen. Pokud máš jakoukoli vážnou zdravotní poruchu prosím konzultuj svého obvodního lékaře před jakoukoli praktikou, meditací či aktivací. Metody, které sdílíme nejsou doporučeny pro lidi se zdravotními potížemi jako je Bipolární porucha, schizofrenie, akutní porucha srdce, epilepsie nebo rizikové těhotenství. Stejně tak pokud užíváš jakékoli léky poraď se svým lékařem před tím, než se k nám připojíš. 
Poslouchej své TĚLO!

Těhotné ženy: Poslouchej své tělo, procházej programy ve svém tempu. Meditace, aktivace svalíků svatyně přeskoč…informuj se, uč se…jemně! Program můžeš projet naplno po porodu!

Pokud máš jakékoli výše zmíněné potíže i tak jsi v komunitě vítaná a je tu pro tebe spousty obsahu, který můžeš využít pro svůj růst.
Komentáře